Ana sayfa

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Sertifikalar
Çin Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Good Suppliers of Tools and equipment, have over decedes cooperation.

—— Northern Tools & Equipement

Verious of products for optional,and one- stop-shop, good to work with professional people

—— Princess Auto

Ben sohbet şimdi
Üretim hattı OEM / ODM Ar-Ge
1 2 3 4 5 6 7 8
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
CNC Machining
CNC Machining
Workshop in Shanghai
Stamping
Powder Coating
Welding Robot
CNC Machining
Plastic Injection

CNC Machining

CNC Machining

Workshop in Shanghai

Stamping

Powder Coating

Welding Robot

CNC Machining

Plastic Injection

1 2 3
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

1 2 3
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

 • Üretim hattı
  Intradin Şangay, Huzhou ve Qingdao'da üretim üslerine sahiptir. Tesisler çeşitli işleme biçimleriyle çeşitli mekanik işleme kategorileri işletir, otomasyon ve yalın üretim kabiliyetlerini kullanarak, makine finisajının derinlemesine üretilmesine öncelik verilerek farklı üretim gereksinimlerini karşılayabilirler.

  Intradin yönetim sistemi, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını geçti; OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi.

  Intradin'in 3 fabrikasının tümü yalın üretim uygulamalarını takip ediyor. Intradin'in profesyonel yalın iyileştirme ekibi, tek parça akışlı üretimin yalın geliştirilmesine ve iş makinelerinin otomatik makinelerle değiştirilmesine odaklanan, her bir üretim bağlantısı için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütmektedir.

  Intradin'in üretim kapasitesi, müşterilerinin mallarını zamanında, istedikleri kalite, maliyet ve güvenlik seviyelerinde alabilmelerini sağlar.

 • OEM / ODM
  • Teknik Standardizasyon

  • 25'in üzerinde deneyimli Ar-Ge mühendisleri

  Oem özelleştirilmiş tasarımlar yapmak için yeteneği
 • Ar-Ge

  Intradin Araştırma ve Geliştirme Merkezi, şirketin stratejik gelişiminin bir afişi ve Intradin'in iş profesyonelliğini geliştirmek için önemli bir temeldir.

  Intradin Araştırma ve Geliştirme Merkezi profesyonel tasarım ve yenilik için bir platform oluşturur. “Araştırma - geliştirme - tasarım - teknoloji - deney” in entegre çalışma sürecine dayanan Merkez, kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği sistemlerinin gereklerini yerine getirmek için yeni ürünler geliştiriyor, araştırıyor ve test ediyor.

  Intradin Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nin kalıp üretim yetenekleri Intradin'in yeni ürün geliştirmenin kalite güvencesi için ölçülebilir veriler sağlaması ve gerçek ürünleri zamanında üretmesi için hızlı örnekler oluşturmasını kolaylaştırır.

  Aynı zamanda, dış profesyonel tasarım ekiplerinden yararlanan Intradin Araştırma ve Geliştirme Merkezi, ürünler, değişen teknolojiler ve pazar talepleriyle ilgili yönlü ve prospektif çalışmalar yürütmektedir. Intradin'in ürün geliştirme ve geliştirme seviyesi, pazar fırsatlarını yakalamak için yeni ürün lansmanlarının döngüsünü kısaltır ve Intradin'in ürün Ar-Ge'nin entegre çözümleri için satış sonrası servis ve teknik destek sağlamasına olanak tanır.

  Fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem veren, şu anda Araştırma ve Geliştirme Merkezi, yüzlerce yerli ve yabancı patent için toplam başvuruda bulunmuştur.

   

İletişim bilgileri
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

İlgili kişi: Ms. laura wang

Tel: Tel: 86-21-6490 8190 EXT:6638

Faks: 86-21-64856185

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)