Ana sayfa

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

Çin Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Sertifikalar
Çin Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Sertifikalar
Good Suppliers of Tools and equipment, have over decedes cooperation.

—— Northern Tools & Equipement

Verious of products for optional,and one- stop-shop, good to work with professional people

—— Princess Auto

Ben sohbet şimdi

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Customer in Warehouse Visting Win Award Overseas Overseas Exhibition Sports meeting New Year's Party Huzhou Facility Welding Outgoing CNC Machining

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Okyanusya
Markalar : mutfak sobası
No. Çalışanları : 500~700
Yıl kurulan : 1994
İhracat p.c : 80% - 90%
Intradin, 1994 yılında donanım endüstrisinde bir kaşif olarak kuruldu. Bugüne kadar Intradin, küresel pazarda Hose & Cord Reel, Lubrication Equipment ve Fuel Transfer Equipment'ın nitelikli bir üreticisi olarak gelişmiştir. Şirket Otomotiv, Filo, Tarım, Madencilik ve Endüstriyel ihtiyaçlar için çeşitli çözümler sunmaktadır.

Intradin, Şangay ve Huzhou, Çin'in geniş bir üretim ekipmanları yelpazesine ve yüksek düzeyde uyumlu ürünler sağlamak için kapsamlı test yöntemlerine sahip iki üretim tesisine sahiptir.

Sertifikalı bir şirket olan Intradin'in ürün tasarımı, üretimi ve servisi ISO 9001: 2008 standardına uygun olarak, tüm ürünler boyut, kimyasal, metalurji, mekanik, fiziksel ve dayanıklılık dahil olmak üzere% 100 kalite testini geçmelidir.

Yüksek sosyal sorumluluk ile şirket ayrıca çevre yönetim sistemi ISO14001: 2004 ve İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemini de geçmiştir.

Müşterinin karını optimize etmek için Intradin, dünya çapında 1-3 yıllık sınırlı garanti ve 2.000.000 ABD $ Ürün Sorumluluk Sigortası sunmaktadır.

İletişim bilgileri
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

İlgili kişi: Ms. Winnie Hu

Tel: Tel: 86-21-6490 8190 EXT:6670

Faks: 86-21-64856185

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)