Ana sayfa

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd şirket Profili

şirket Profili
Intradin, 1994 yılında donanım endüstrisinde bir kaşif olarak kuruldu. Bugüne kadar Intradin, küresel pazarda Hose & Cord Reel, Lubrication Equipment ve Fuel Transfer Equipment'ın nitelikli bir üreticisi olarak gelişmiştir. Şirket Otomotiv, Filo, Tarım, Madencilik ve Endüstriyel ihtiyaçlar için çeşitli çözümler sunmaktadır.

Intradin, Şangay ve Huzhou, Çin'in geniş bir üretim ekipmanları yelpazesine ve yüksek düzeyde uyumlu ürünler sağlamak için kapsamlı test yöntemlerine sahip iki üretim tesisine sahiptir.

Sertifikalı bir şirket olan Intradin'in ürün tasarımı, üretimi ve servisi ISO 9001: 2008 standardına uygun olarak, tüm ürünler boyut, kimyasal, metalurji, mekanik, fiziksel ve dayanıklılık dahil olmak üzere% 100 kalite testini geçmelidir.

Yüksek sosyal sorumluluk ile şirket ayrıca çevre yönetim sistemi ISO14001: 2004 ve İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemini de geçmiştir.

Müşterinin karını optimize etmek için Intradin, dünya çapında 1-3 yıllık sınırlı garanti ve 2.000.000 ABD $ Ürün Sorumluluk Sigortası sunmaktadır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

  • 1994 Son MBA mezunları tarafından Intradin formu TaiPei

  • 1994 Dalian Çin'den Intradin Çin'in anakara ticaretine başla

  • 1997 Intradin (Shanghai) Machinery , imalat kabiliyetini geliştirmek için kuruldu

  • 2005 Şangay & Set up Intradin (Qingdao) Makine Yeni tesis inşası

  • 2010 Intradin (Huzhou) Hassas Makinaları hassas üretim kabiliyetini geliştirmek için kurulmuş
video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Okyanusya

İş türü

Üretici

Markalar : mutfak sobası

No. Çalışanları : 500~700

Yıl kurulan : 1994

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Sertifikalar Çin Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Sertifikalar Çin Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Sertifikalar Çin Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Sertifikalar